Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac BOOGIE HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 583,00 zł

Materac piankowy Boogie Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 90x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Budowa materaca Boogie opiera się na wytrzymałej na odkształcenia piance wysokoelastycznej, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej stabilności podczas snu. Warstwę wierzchnią z kolei tworzy kombinacja pianki lateksowej oraz innowacyjnej chłodzącej pianki FloFom. Lateks zapewnia odpowiedni poziom higieny we wnętrzu materaca, redukuje ilość drobnoustrojów oraz zapobiega gromadzeniu alergenów. Pianka FloFom idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia, dzięki czemu ciało zostaje poddawane przyjemnej regeneracji. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Tencel, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w oryginalnej folii. Stan bardzo dobry. Mało widoczne zabrudzenie w okolicach lamówki. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Boogie Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week