• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac LIBERA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 416,00 zł 849,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 991,20 zł

Piankowy materac Libera z kolekcji Janpol w rozmiarze: 80x200 cm. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Grey.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Libera z kolekcji Janpol to propozycja dla dzieci i młodzieży. Materac tworzą trzy wysokiej jakości pianki, które połączone w jednym produkcie zapewniają optymalne podparcie rozwijającego się ciała oraz tworzą zarazem wyjątkowo komfortowe warunki podczas snu. Materac doskonale dopasowuje się do sylwetki, podpierając kręgosłup stabilnie na całej długości, niezależnie od przyjętej pozycji. Pianka Neroli działa kojąco na nerwy oraz wspomaga szybsze zasypianie. Podstawę materaca tworzy pianka poliuretanowa, która wpływa na stabilność konstrukcji i podparcia ciała. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Grey, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Libera Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL