Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-10%
Wyprzedaż
JANPOL

Stelaż PATRIA II JANPOL 90x200 do montażu – OUTLET

168,00 zł 151,20 zł

Stelaż z drewnianymi brzozowymi listwami. Stelaż w rozmiarze 90x200 do samodzielnego montażu.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż PATRIA II JANPOL 90x200 do montażu – OUTLET Rozmiar: 90x200, Rodzaj: Do montażu 1 151,20
168,00

Stelaż Patria II marki Janpol to prosty, klasyczny stelaż z 15 drewnianymi listwami wykonanymi z drewna brzozowego. Listwy umieszczone w gumowych uchwytach zapewniają odpowiednią elastyczność, dzięki czemu materac doskonale dostosowuje się do powierzchni. Dzięki stosunkowo niewielkiej wysokości (4,5 cm) stelaż idealnie sprawdzi się w łóżkach z niską burtą. Odległość między szczebelkami stelaża wynosi 6,5 cm. Stelaż dostępny w standardowym rozmiarze 90x200 w wersji do samodzielnego montażu.
UWAGA! Stelaż nowy, w stanie idealnym. Na stelaż nałożony został rabat w wysokości 10%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 4,5 CM
Stelaż Patria II Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL