Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac WENUS JANPOL 200x200 kieszeniowy – OUTLET

1 692,00 zł 1 269,00 zł

Materac kieszeniowy Wenus z kolekcji Janpol w pokrowcu Silver Protect. Materac w rozmiarze: 200x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac WENUS JANPOL 200x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 200x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 1 269,00
1 692,00

Materac Wenus to model o średnim stopniu twardości. Materac zbudowano z wkładu kieszeniowego oraz obustronnej pianki poliuretanowej, która z kolei została oddzielona od sprężyn wkładką filcową. Materac Wenus doskonale dopasowuje się do ciała, tworząc komfortowe i wygodne warunki do snu. Każda sprężyna pracuje indywidualnie, niezależnie od siebie. Materac wyróżnia się także dwiema stronami użytkowymi, dzięki czemu, przy regularnym obracaniu, dłużej zachowuje swoje walory użytkowe. Materac jest dostępny w pokrowcu Silver Protect, odpowiednim do prania w temperaturze maksymalnej 40 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko, w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL