Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

2 309,00 zł 1 847,20 zł

Materac piankowy Foxtrot w zdejmowanym pokrowcu Hybrid. Produkt dostępny w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Hybrid 1 1 847,20
2 309,00

Materac Foxtrot jest jednym z twardszych modeli dostępnych w ofercie producenta Hilding. Wkład materaca tworzy pianka wysokoelastyczna o niejednolitej strukturze. Specjalne nacięcia, wykonane na jej powierzchni, tworzą perfekcyjne podłoże do snu z podziałem na 7 stref o zróżnicowanej twardości. W efekcie ciało użytkownika jest stabilnie podparte na całej długości, niezależnie od przyjętej pozycji. Niejednolita struktura materiału przekłada się także na doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz produktu, dzięki czemu pianka nie gromadzi kurzu, roztoczy oraz bakterii i pleśni. Materac został umieszczony w  zdejmowanym pokrowcu Hybrid, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym, w opakowaniu zastępczym. Materac w nowym pokrowcu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż