Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac ARGENTO THERAPY MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

2 670,00 zł 1 869,00 zł

Materac piankowy Argento Therapy w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ARGENTO THERAPY MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 869,00
2 670,00

Materac Argento Therapy jest odpowiedni dla osób preferujących sen na twardszym podłożu. Wkład materaca tworzą dwie jakościowe pianki: wysokoelastyczna Polilatex oraz Viscofoam Pneumatic. Takie połączenie zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej długości oraz idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika. Materac Argento Therapy to model o właściwościach prozdrowotnych. Materac jest dostępny w rozmiarze 90x200 cm.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym. Widoczne lekkie zmechacenia oraz kilka delikatnych zaciągnięć pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Argento Therapy Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX