Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ALT HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET

639,00 zł 543,15 zł

Materac nawierzchniowy Alt z wkładem z pianki termoelastycznej i Flexifoam. Materac w zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Rozmiar modelu: 120x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ALT HILDING 120x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Cashmere 1 543,15
639,00

Nawierzchniowy materac Alt Hilding jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nieco odświeżyć nadszarpnięte wiekiem łóżko. Model można położyć na eksploatowany już wiele lat materac sypialniany i cieszyć się nowym komfortem snu. Podczas produkcji użyto dwóch rodzajów pianek, które korzystnie wpływają na jakość i wygodę odpoczynku po trudnym dniu. Termoelastyczna pianka reaguje na ciepło wydzielane przez człowieka, dlatego idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Dzięki temu zapewnia ona odpowiedni przepływ krwi i rozluźnia napięte mięśnie. Pianka Flexifoam z kolei powoduje bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, zapewniając odpowiednią sprężystość i miękkość. Materac jest przyjazny dla alergików.
UWAGA! Materac rozrolowany. W oryginalnej folii producenta. Na model nałożono 15% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Alt Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż