Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-37%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac TANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 229,00 zł 1 404,00 zł

Materac Tango Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Wymiary: 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 404,00
2 229,00

Materac Tango firmy Hilding został stworzony przy użyciu sprężyn kieszeniowych. Każdą z nich umieszczono w osobnej kieszeni po to, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort odpoczynku. Sprężyny uginają się pod wpływem nacisku przez ludzkie ciało – każda osobno. Poprzez takie rozwiązanie sen staje się zdrowy i wygodny. Pokrowiec materaca został wykonany za pomocą nowoczesnej technologii Purotex. Dzięki temu posiada on probiotyki, które zapobiegają rozwijaniu sie alergenów. Pokrowiec można zdjąć i następnie uprać w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczne delikatne dziurki w jednej linii. Materac z poprzedniej kolekcji. Na produkt nałożono 37% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week