• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac FUNKY HILDING 90x180 piankowy – OUTLET

869,00 zł 651,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 651,75 zł

Materac piankowy Funky Hilding w rozmiarze: 90x180 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Funky Hilding został stworzony z myślą o młodzieży i dzieciach w wieku szkolnym, oferując im doskonałe warunki do snu. Konstrukcja materaca opiera się na dwóch warstwach nowoczesnej pianki Flexifoam o zróżnicowanych stopniach twardości. Taki układ umożliwia lepsze dopasowanie twardości powierzchni do snu, dostosowane do zmieniających się preferencji dziecka. Wysokiej jakości pianki gwarantują perfekcyjne podparcie ciała, co przekłada się na odprężającą regenerację całego organizmu. To szczególnie istotne w przypadku rozwijającego się organizmu, gdzie odpowiednio dobrany materac w okresie wczesnego dorastania może mieć pozytywne skutki w przyszłości. Materac Funky Hilding to idealna propozycja, by zapewnić młodym użytkownikom komfortowy sen i zdrowy rozwój.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING