Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FUNKY HILDING 80x180 piankowy – OUTLET

869,00 zł 695,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 695,20 zł

Materac piankowy Funky Hilding w rozmiarze: 80x180 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FUNKY HILDING 80x180 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x180 1 695,20
869,00

Materac Funky Hilding to propozycja dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Materac jest zbudowany z dwóch warstw nowoczesnej pianki Flexifoam o zróżnicowanych poziomach twardości. Takie rozwiązanie daje możliwość lepszego doboru twardości powierzchni do snu, w zależności od zmiennych preferencji dziecka. Jakościowe pianki dodatkowo zapewniają perfekcyjne podparcie ciała użytkownika, tym samym gwarantując odprężającą regenerację całego organizmu. Jest to szczególnie ważne w przypadku jeszcze rozwijającego się organizmu, gdzie dobrze dobrany materac we wczesnym dorastaniu może pozytywnie zaowocować w przyszłości.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Widoczna jedna dziurka w pokrowcu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż