Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac FUNKY HILDING 90x180 piankowy – OUTLET

769,00 zł 615,00 zł

Materac Funky Hidling w pokrowcu. Wymiary: 90x180.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FUNKY HILDING 90x180 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x180 1 615,00
769,00

Materac Funky Hilding to propozycja dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Materac jest zbudowany z dwóch warstw nowoczesnej pianki Flexifoam o zróżnicowanych poziomach twardości. Takie rozwiązanie daje możliwość lepszego doboru twardości powierzchni do snu, w zależności od zmiennych preferencji dziecka. Jakościowe pianki dodatkowo zapewniają perfekcyjne podparcie ciała użytkownika, tym samym zapewniając odprężającą regenerację całego organizmu. Materac Funky jest dostępny w standardowym rozmiarze 90x180 oraz w przyjemnym w dotyku pokrowcu.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w stanie idealnym. Zapakowany w zgięciu na pół. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week