• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING

Materac BREAKDANCE HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

979,00 zł 587,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 587,40 zł

Materac piankowy Breakdance z kolekcji Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Breakdance został stworzony z myślą o zapewnieniu użytkownikowi nie tylko komfortu, ale również wsparcia dla jego sylwetki przez całą noc. To materac, który dostosowuje się do kształtu i pozycji śpiącego, zapewniając maksymalne wsparcie dla kręgosłupa oraz mięśni. Jego konstrukcja opiera się na wykorzystaniu podwójnej warstwy pianki Flexifoam, której specjalne wycięcia mają za zadanie skutecznie chronić przed gromadzeniem się niechcianych zabrudzeń, takich jak: kurz, pleśń czy roztocza. Ta unikalna pianka nie tylko zapewnia higieniczne środowisko snu, ale również odznacza się niesamowitą sprężystością i elastycznością. Dzięki temu dłużej zachowuje swoje właściwości, a także dostosowuje się do potrzeb użytkownika, niezależnie od jego pozycji podczas snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING