Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac HYBRID BIO SEMBELLA 80x200 hybrydowy – OUTLET

935,00 zł 654,50 zł

Hybrid Bio to hybrydowy materac z wkładem sprężynowym i ekologiczną pianką Bio. Materac dostępny jest w pokrowcu Aloe Vera.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HYBRID BIO SEMBELLA 80x200 hybrydowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 654,50
935,00

Materac Hybrid Bio od producenta Sembella tworzą wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe z innowacyjną pianką Bio. W modelu tym wykorzystano tradycyjne sprężyny zamknięte w osobnych woreczkach, które tworzą niezwykle elastyczną powierzchnię spania z siedmioma strefami twardości. Materac ugina się tylko w miejscach zwiększonego nacisku ze strony użytkownika, zapewniając stabilne podparcie każdej części ciała. W materacu zastosowano również ekologiczną piankę Bio, której produkcja opiera się na zastąpieniu pochodnych ropy naftowej naturalnymi olejami. Jest to materiał o właściwościach antybakteryjnych, zapewniający odpoczynek w niezwykle higienicznych warunkach. Do materaca dołączony jest przyjemny w dotyku pokrowcu Aloe Vera.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Produkt objęty rabatem w wysokości 30%. Materac z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Hybrid Bio
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA