Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE H2 MATERASSO 90x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

1 782,00 zł 1 158,30 zł

Materac z siedmioma strefami twardości zapewniający komfortowy wypoczynek. Materac o twardości H2.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE H2 MATERASSO 90x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 158,30
1 782,00

Model Admiral Bio-Ex Exclusive stworzony został z myślą o osobach ceniących sobie wysokiej jakości, komfortowy wypoczynek. Podstawę produktu stanowią sprężyny Multipocket, które otoczone zostały dwiema piankami. Pianka typu Biogreen jest wysokoplastycznym materiałem wyprodukowany z naturalnego olejku rycynowego. Właściwości pianki termoelastycznej typu Viscogreen zapewniają użytkownikowi odpowiednią twardość, która zmienia się pod wpływem temperatury. Do produktu dołączony został wysokiej klasy pokrowiec, którego jakość potwierdzona została certyfikatem OEKO-TEX 100.
UWAGA! Materac rozpakowany w stanie idealnym, z tego względu na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Amiral Bio-Ex Exclusive Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO