Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
BEDDING

Materac RELAIS BEDDING 80x200 piankowy – OUTLET

2 549,00 zł 1 019,60 zł

Piankowy materac Relais Bedding w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RELAIS BEDDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 019,60
2 549,00

Materac Relais Bedding w całości tworzą trzy warstwy pianek o zróżnicowanym kształcie i gęstości. Takie zastosowania wpływa na odpowiednie podparcie ciała w każdym punkcie. Warstwa wierzchnia reaguje na nacisk i temperaturę, idealnie dostosowując się do sylwetki osoby leżącej. Co więcej, materac rozkłada równomiernie nacisk na całej powierzchni, dzięki czemu ciało poddane zostaje odpowiedniej regeneracji podczas snu. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu nadającym się do prania.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie zapakowany. Materac z rabatem w wysokości 60%, który doliczony już został do ceny końcowej. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Relais Bedding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
BEDDING