• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN MATERASSO H2 160x200 piankowy - OUTLET

4 029,00 zł 2 417,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 820,30 zł

Piankowy materac Viscogreen o twardości H2 w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Viscogreen marki Materasso to dwustronny model o właściwościach zdrowotnych. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek, które zapewniają prawidłowe podparcie ciała przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Pianka Biogreen charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu tworzy stabilną powierzchnię spania przez bardzo długi czas. Termoelastyczna pianka Viscogreen pod wpływem nacisku i temperatury ciała doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając komfort oraz wygodę podczas snu. 
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Viscogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO