Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN MATERASSO 160x200 piankowy - OUTLET

4 029,00 zł 2 618,85 zł

Piankowy materac Viscogreen o twardości H3 w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCOGREEN MATERASSO 160x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200, Twardość: H3 1 2 618,85
4 029,00

Piankowy materac Viscogreen marki Materasso to dwustronny model o właściwościach rehabilitacyjnych. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek, które zapewniają prawidłowe podparcie ciała przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Pianka Biogreen charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu tworzy stabilną powierzchnię spania przez bardzo długi czas. Termoelastyczna pianka Viscogreen pod wpływem nacisku i temperatury ciała doskonale dopasowuje się do sylwetki człowieka, zapewniając komfort i wygodę podczas snu. 
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne trzy brązowe kropki, trzy delikatne "górki' powstałe po praniu oraz obecna zbrylona pianka w pokrowcu. Dodatkowo widoczny jeden niedoprany zaciek w postaci kreski - ok. 20 cm. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Viscogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO