Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac BELLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET

1 168,00 zł 876,00 zł

Wysokoelastyczny materac Bella marki Janpol. Materac w rozmiarze 90x200 i pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BELLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 876,00
1 168,00

Materac Bella tworzą kombinacja dwóch pianek wysokoelastycznych, których połączenie zapewnia wygodny i komfortowy sen. Materac doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki człowieka, dzięki czemu kręgosłup otrzymany zostaje w prawidłowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Powierzchnia pianek została specjalnie poprzecznie wyprofilowana, dzięki czemu materaca charakteryzuje się strefami o zróżnicowanej twardości, co przekłada się na wygodny i odprężający sen. Materac Bella Janpol dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 90x200 cm.
UWAGA! Materac z ekspozycji, niewielka dziurka na rogu materaca oraz przebarwienia w tym samym miejscu. Z tego względu materaca dostępny jest z rabatem 25%, który doliczony już został do ceny końcowej. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Bella Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL