Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

3 247,00 zł 2 110,55 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Enyo Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 2 110,55
3 247,00

Wkład materaca Enyo Janpol opiera się na jakościowych sprężynach kieszeniowych. W wyniku umieszczenia każdej sprężyny w osobnej kieszonce, powierzchnia materaca reaguje punktowo na wywierany nacisk. Dzięki temu zapewnia doskonałe podparcie każdej części ciała. Materac Enyo obustronnie obłożono piankami o właściwościach gwarantujących najwyższy poziom komfortu wypoczynku oraz regenerację po ciężkim dniu. Materac jest dostępny w naturalnym i antyalergicznym pokrowcu Tencel, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, widoczne duże zabrudzenie, jedna dziurka w pokrowcu, zaciągnięcie oraz kilka mniejszych plam. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Enyo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL