Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 510,00 zł 2 008,00 zł

Materac Enyo marki Janpol z wkładem kieszeniowo-piankowym. Materac w pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ENYO JANPOL 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 2 008,00
2 510,00

Wkład materaca Enyo Janpol opiera się na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych. W wyniku umieszczenia każdej sprężyny w osobnej kieszonce powierzchnia materaca reaguje punktowo na wywierany nacisk. Zapewnia doskonałe podparcie każdej części ciała. Materac Enyo obustronnie obłożony został piankami o właściwościach gwarantujących najwyższy komfort wypoczynku oraz regenerację po ciężkim dniu. Materac dostępny jest w naturalnym i antyalergicznym pokrowcu Tencel.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, 5 malutkich dziurek na pokrowcu. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Enyo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL