Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac MODERN HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

2 299,00 zł 1 379,40 zł

Materac piankowy Modern Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MODERN HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 379,40
2 299,00

Modern Hilding to wygodny materac dwustronny o odmiennych stopniach twardości. Wkład materaca opiera się na kombinacji trzech warstw z pianki wysokoelastycznej. Materac Modern zapewnia stabilne podparcie ciała, przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Wyróżnia się on aż siedmioma strefami twardości, dzięki którym sylwetka użytkownika pozostaje utrzymana w odpowiedniej pozycji przez całą noc. Dzięki otwartej strukturze w obrębie materaca dochodzi ponadto do swobodnej wymiany powietrza, która wpływa na zachowanie jego właściwej świeżości. 
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Model można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Modern Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż