Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac MODERN HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

3 499,00 zł 2 099,00 zł

Materac piankowy Modern Hilding w pokrowcu. Wymiary: 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MODERN HILDING 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 099,00
3 499,00

Modern Hilding to uniwersalny materac dwustronny o odmiennych stopniach twardości. Wkład materaca opiera się na kombinacji trzech warstw z pianki wysokoelastycznej. Materac Modern zapewnia stabilne podparcie ciała, przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Wyróżnia się on aż siedmioma strefami twardości, dzięki którym sylwetka użytkowania pozostaje utrzymana w odpowiedniej pozycji przez całą noc. Dzięki otwartej strukturze w obrębie materaca dochodzi do swobodnej wymiany powietrza, która wpływa na zachowanie jego właściwej świeżości.
UWAGA! Materac nowy, w oryginalnej folii. Na dłuższym boku widoczna smuga oraz kilka małych zaciągnieć pokrowca przy zamku. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Modern Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week