Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac CONGA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 829,00 zł 1 097,40 zł

Piankowy materac Conga z kolekcji Hilding. Materac w pokrowcu Cashmere. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CONGA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Cashmere 1 1 097,40
1 829,00

Model Conga Hilding został stworzony z czterech rodzajów pianek, dzięki którym ciało użytkownika jest odpowiednio podparte podczas snu czy codziennego odpoczynku. Materac świetnie sprawdzi się zarówno podczas niskich, jak i wysokich temperatur. To wszystko za sprawą jego dwustronności. Pierwsza strona mianowicie działa na ciepło emitowane przez użytkownika, druga natomiast jest pianką chłodzącą, która znacznie poprawia jakość snu w lecie czy późną wiosną. Dodatkowo zdejmowany pokrowiec można prać w pralce, w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, bez śladów użytkowania. Model można obejrzeć w salonie w Radomiu. Na materac zostało nałożone 40% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24,5 CM
Materac Conga Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż