• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

2 939,00 zł 2 057,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 057,30 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 180x200.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Salsa to model oparty na piankach o korzystnym wpływie na zdrowie. Wnętrze materaca składa się z dwóch rodzajów pianek. FlexiFoam zapewnia stabilność konstrukcji i utrzymanie ciała w prawidłowej pozycji przez całą noc. Pianka termoelastyczna stwarza komfortowe warunki do odpoczynku, doskonale dostosowując się do naturalnej sylwetki. To sprawia, że sen jest otulający, pozwalając mięśniom rozluźnić się i skutecznie regenerować. Materac jest wyposażony w zdejmowany pokrowiec z Tencel, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny