Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-38%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac BELLA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 058,00 zł 655,96 zł

Materac Bella Janpol w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BELLA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 655,96
1 058,00

Materac Bella tworzą kombinacja dwóch pianek wysokoelastycznych, których połączenie zapewnia wygodny i komfortowy sen. Materac doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki człowieka, dzięki czemu kręgosłup zostaje utrzymany w prawidłowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Powierzchnia pianek została specjalnie poprzecznie wyprofilowana, dzięki czemu materac charakteryzuje się strefami o zróżnicowanej twardości, co przekłada się na wygodny i odprężający sen. Materac Bella Janpol dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect.
UWAGA! Materac w bardzo dobrym stanie, bez oryginalnej folii producenta. Delikatne, mało widoczne zmiechacenia. Na materac nałożony został rabat w wysokości 38%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Bella Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL