Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac ZORBA HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

1 448,00 zł 869,00 zł

Materac Zorba Hilding w zdejmowanym pokrowcu Silver. Wymiary: 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ZORBA HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Silver 1 869,00
1 449,00

Materac Zorba Hilding to połączenie wysokiej jakości sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, elastycznej pianki Flexifoam oraz higienicznego lateksu. Z tego względu materac zapewnia doskonałe warunki do regenerującego snu czy odpoczynku. Ciało użytkownika bowiem jest stabilnie podparte w każdym punkcie, a elastyczne i miękkie pianki wpływają na odpowiedni komfort podczas relaksu. Materac Zorba to w pełni bezpieczny produkt dla alergików. Poszczególne warstwy charakteryzują się doskonałą przepuszczalnością powietrza, dzięki której w obrębie materaca zachowane zostaje czyste środowisko snu. Materac jest dostępny w pokrowcu Silver, przeznaczonym do prania w temperaturze maksymalnej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Oryginalne opakowanie. Widoczna duża dziura oraz delikatne zabrudzenie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week