Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac FOXTROT HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 229,00 zł 614,00 zł

Piankowy materac Foxtrot z wkładem wysokoelastycznym. Produkt dostępny w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 1 614,00
1 229,00

Materac Foxtrot jest jednym z twardszych modeli dostępnych w ofercie producenta Hilding. Wkład materaca tworzy pianka wysokoelastyczna o niejednolitej strukturze. Specjalne nacięcia wykonane na powierzchni pianki tworzą powierzchnię z podziałem na strefy o zróżnicowanej twardości. W efekcie ciało użytkownika podparte jest stabilnie na całej długości, niezależnie od przyjętej pozycji. Niejednolita struktura materiału przekłada się na doskonałą cyrkulację wewnątrz produktu, dzięki czemu pianka nie gromadzi kurzu, roztoczy oraz bakterii i pleśni. Do materaca dołączony został zdejmowany pokrowiec Velvet, który nadaje się do prania wodnego w temperaturze 60 st.C. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 80x200 cm.
UWAGA! Materac z ekspozycji, pokrowiec prany, widoczne drobne zmechacenia, materac w stanie bardzo dobrym. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 50%, który uwzględniony już został w cenie końcowej. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Foxtrot Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week