Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-24%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO 80x200 piankowy – OUTLET

1 565,00 zł 1 189,40 zł

Materac piankowy Galaxy Viscostar z kolekcji Materasso. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 189,40
1 565,00

Materac Galaxy Viscostar tworzy kombinacja wysokoelastycznej pianki Eliocell, która odpowiada za stabilność i prawidłowe podparcie ciała oraz pianki termoelastycznej o właściwościach zapewniających idealne dopasowanie do naturalnej sylwetki użytkownika. Materiały, które tworzą materac Galaxy Viscostar, cechują się doskonałą przewiewnością oraz absorpcją wilgoci, dzięki czemu skutecznie redukują ilość alergenów w obrębie materaca. Model Galaxy Viscostar to gwarancja zdrowego i spokojnego snu przez lata.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 24%. Produkt można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Poznańskiej 140 (Galeria TOP MEBLE). Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Galaxy Viscostar Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO