Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy - OUTLET

739,00 zł 628,15 zł

Materac Fandango z wkładem ze sprężyn kieszeniowych obłożonych pianką Flexifoam oraz warstwą z filcu i kokosa. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy - OUTLET Rozmiar: 80x200 1 628,15
739,00

Model Fandango jest materacem stworzony z myślą o osobach preferujących sen na twardszym podłożu. Wypełnienie materaca stanowi 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, która obłożona została z jednej strony warstwą filcu natomiast z drugiej matą kokosową. Zaletą materaca Fandango jest zwiększona elastyczność punktowa, dzięki której ciało podczas snu jest prawidłowo podparte na całej długości. Odpowiednią twardość zapewnia warstwa z filcu i kokosa. Warstwę komfortową stanowi pianki Flexifoam, która charakteryzuje się niebywałą sprężystością. Jest to materiał który idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika zapewniając wrażenie otulenia. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Medicott, który można łatwo ściągnąć dzięki wykorzystaniu zamka. Pokrowiec należy prać w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C.
UWAGA! Materac z ekspozycji z drobnymi zmechaceniami i kilkoma zaciągnięciami. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny