Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
Promocja
PAN MATERAC

Materac SMARAGD PAN MATERAC 140x200 H4 piankowy - OUTLET

1 705,00 zł 1 023,00 zł

Komfortowy materac Smaragd wykonany z dwóch rodzajów pianek wysokoelastycznych.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Model Smaragd jest materacem, którego główną warstwę stanowi pianka wysokoelastyczna Eliocell, której zaletą jest wysoka sprężystość. Materiał wysokoelastyczny charakteryzuje się doskonałym dostosowaniem do sylwetki użytkownika zapewniając stabilne podparcie przez całą noc. Dodatkowo pianka nie powoduje nacisku zwrotnego, które negatywnie wpływa na krążenie krwi w kończynach. Na powierzchni materaca wykonane zostały specjalne nacięcia, które wpływają na odprowadzanie wilgoci poza materac oraz zapewniają odpowiedni przepływ powietrza dzięki czemu materac zachowuje świeżość przez długi czas. Materac wyposażony jest w pokrowiec, którego tkanina odporna jest na zaciąganie. Oferta dotyczy materaca o twardości na poziomie H4. UWAGA! Materac z ekspozycji. Ze względu na dwie plamki i kilka dziurek produkt podlega rabatowi w wysokości 40%, który został już doliczony do ceny. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Smaragd Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
Promocja
PAN MATERAC