Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
Promocja
PERDORMIRE

Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE 80x200 piankowy – OUTLET

3 148,00 zł 1 416,60 zł

Wysokiej jakości materac piankowy z warstwą pianki Visco Mind. Materac dostępny w innowacyjnym pokrowcu Biocell 40 Fusion.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Gran Sonno Fresh Wash 2.0 od producenta Perdormire to wysokiej jakości model wykonany z dwóch rodzajów pianek: Waterfoam oraz Visco Mind. Pierwsza z pianek zapewnia stabilne podparcie ciała dostosowując się do ciężaru poszczególnych części ciała. Dzięki odpowiedniej wentylacji tworzy warunki wolne od alergenów, nie wywołuje uczuleń. Stanowi doskonałą podstawę dla warstwy komfortowej, którą tworzy pianka Visco Mind. Materiał ten, pod wpływem ciężaru i temperatury ciała idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając niezwykle komfortowy i odprężający sen. Do materaca dołączony jest zdejmowany pokrowiec Biocell 40 Fusion o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych. UWAGA! Materac z ekspozycji, bez oryginalnej folii producenta. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 55%, który uwzględniony już został w cenie końcowej. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Gran Sonno Fresh Wash 2.0 Perdormire
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
Promocja
PERDORMIRE