Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
HILDING

Materac SELECT THERMO HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 599,00 zł 719,55 zł

Miękki materac piankowy składający się z dwóch rodzajów pianek. Materac dostępny w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SELECT THERMO HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 719,55
1 599,00

Model Select Thermo wykonany został z połączenia dwóch typów tworzywa o zróżnicowanych właściwościach. Bazową warstwę stanowi pianka wysokoelastyczna, która posiada wysoki współczynnik sprężystości. Na jej powierzchni umieszczono liczne zagłębienia, które dzielą całość na siedem stref komfortu. Dzięki specjalnemu profilowaniu produkt dobrze wspiera ciało oraz podtrzymuje kręgosłup w ergonomicznej pozycji. Kolejny poziom wypełnienia wykonany jest z pianki termoplastycznej. Tworzywo to pod wpływem czynników zewnętrznych — tj. temperatura oraz nacisk — odkształca się i bardzo dokładnie odwzorowuje krzywiznę tułowia. Pianka Visco niesie ulgę osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa oraz nocne drętwienia kończyn, ponieważ nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, z wymienionym pokrowcem. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Select Thermo Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING