Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA
Black Week

Materac SMART NATURA SEMBELLA 140x200 kieszeniowy – OUTLET

1 367,00 zł 956,00 zł

Materac kieszeniowy Smart Natura w pokrowcu. Wymiary: 140x200.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SMART NATURA SEMBELLA 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 956,00
1 367,00

W materacu Smart Natura połączono najlepsze właściwości sprężyn kieszeniowych z parametrami pianki poliuretanowej. W obrębie powierzchni materaca można wyróżnić aż 7 stref twardości, które wynikają z zastosowania sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych kieszeniach. Dzięki temu pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Ciało użytkownika jest stabilnie podparte przez całą noc. W celu zwiększenia twardości powierzchni zastosowano wysoce przewiewną wkładkę z kokosu. Umożliwia ona swobodny przepływ powietrza we wnętrzu materaca, tym samym zapobiegając powstawaniu kurzu i pleśni. Warstwę komfortową stanowi pianka poliuretanowa, której miękkość zapewnia użytkownikowi wygodny i odprężający odpoczynek.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Brak oryginalnej folii producenta. Materac zapakowany w stretch. Kilka mało widocznych zaciągnień pokrowca oraz jedno lekkie rozprucie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Smart Natura
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA
Black Week