Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX 180x200 piankowy - OUTLET

6 520,00 zł 4 238,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 238,00 zł

Materac piankowy Visco Fresh z kolekcji Mollyflex w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX 180x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 180x200 1 4 238,00
6 520,00

Materac Visco Fresh tworzą trzy warstwy wysokiej jakości pianek o odmiennych właściwościach. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu materiałów o różnych gęstościach i grubościach, materac tworzy komfortową powierzchnię do spania. Podstawę materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Newlatex, która odpowiada za stabilność całej konstrukcji. Nad nią znajduje się warstwa sprężystej pianki Soft Touch, która zapewnia idealne dopasowanie do naturalnej sylwetki użytkownika, co z kolei przekłada się na wygodny i odprężający odpoczynek. Warstwę wierzchnią stanowi pianka Polygel, której właściwości pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury podczas całej nocy. Materac dodatkowo wspomaga ochronę przed odleżynami.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Visco Fresh Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX