Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-1 600,00 zł Łóżko LUXURY III 300 NEW CONCEPT 160x200 tapicerowane – OUTLET
  • Łóżko LUXURY III 300 NEW CONCEPT 160x200 tapicerowane – OUTLET
  • Łóżko LUXURY III 300 NEW CONCEPT 160x200 tapicerowane – OUTLET
Wyprzedaż

Łóżko LUXURY III 300 NEW CONCEPT 160x200 tapicerowane – OUTLET

5 290,00 zł 3 690,00 zł
Poekspozycyjny

Łóżko tapicerowane z bardzo szeroką ścianką tylną.

Rozmiar:
Rodzaj tkaniny:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

W łóżku LUXURY III 300 solidna, szeroka rama jest przytwierdzona do obszernej, tapicerowanej ścianki tylnej. Składa się ona z form geometrycznych ułożonych w regularny sposób. Zagłówek jest miękki i można się o niego wygodnie oprzeć. Pikowana jest także sama rama. Łóżko doda uroku każdej sypialni. Z pewnością z powodzeniem zawładnie przestrzenią i skutecznie będzie zwracało na siebie uwagę. Wysokiej klasy materiały gwarantują wytrzymałość konstrukcji. Prezentowany model dostępny jest w rozmiarze 160x200 w tkaninie obiciowej Prestige.

UWAGA! Produkt z ekspozycji. Z tego względu na łóżko nałożony został rabat. Oferta nie zawiera materaca oraz stelaża, które należy dokupić oddzielnie. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Katowicach w Galerii Rawa Homepark. W przypadku wysyłki do ceny końcowej należy doliczyć koszt transportu. Łóżko do samodzielnego montażu!

Łóżko Luxury 3-300 New Concept

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż