Filtruj naszą ofertę (2 produkty)

Producent

Rodzaj materaca

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Rozmiar Rozmiar

Wysokość

Cena Cena

810,00 zł - 990,00 zł

Status medyczny Status medyczny

Certyfikaty

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Sposób pakowania Sposób pakowania

Gwarancja Gwarancja

Wkład

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Materace 90x180 cm

Materac BREAKDANCE HILDING piankowy
979,00 zł
HILDING

Materac Breakdance Hilding wykonany z dwóch elastycznych pianek Flexifoam.

Materac SMART TWIST SEMBELLA piankowy
814,00 zł
SEMBELLA

Materac Smart Twist Sembella z wypełnieniem piankowym i zdejmowanym pokrowcu w zestawie.

Materace 90x180 cm – idealne do pokoju młodzieżowego!

Materace 90x180 cm to materace polecane starszym dzieciom i młodzieży. Takie wymiary zapewnią wystarczającą powierzchnię do spania nastolatkom do wzrostu ok. 160 cm. Zaleca się, aby długość materaca była przynajmniej ok. 20 cm większa od wzrostu użytkownika. Z kolei szerokość 90 cm to standardowy wymiar materacy jednoosobowych, dlatego materace 90x180 cm są częstym wyborem do pokojów młodzieżowych.

Materac 90x180 cm – wygodna powierzchnia spania

Dobór rozmiaru materaca dla dziecka jest istotny tak samo, jak wybór wkładu, stopnia twardości, czy uwzględnienie szczególnych właściwości wpływających na komfort użytkowania. Wymiary powinny umożliwić przyjęcie wygodnej pozycji, aby dziecko codziennie budziło się wypoczęte i gotowe na wyzwania nowego dnia. Rozmiar powierzchni do spania należy określić już na etapie wyboru łóżka, bo do wielkości łóżka musimy dopasować materac.

Materace 180x90 dla dziecka – szeroka oferta produktowa

Mniejsze łóżko dziecka nie ogranicza nas, jeśli chodzi o wybór wypełnienia materaca. Choć materac 180x90 cm nie należy do klasycznych wymiarów powierzchni do spania dostępnych na rynku, nie oznacza to, że z tego powodu mamy mocno zawężone możliwości wyselekcjonowania najbardziej odpowiadającego nam rodzaju wkładu w materacu. Bez problemu znajdziemy dobrych producentów, którzy oferują materace dla dzieci 90x180 cm z wypełnieniami wykonanymi przede wszystkim z różnego rodzaju pianek lub lateksu, choć nie tylko. Materac piankowy 90x180 cm to dobry wybór do dziecięcej sypialni. Dopasowując się do ciała, zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa młodego, rozwijającego się człowieka i właściwą cyrkulację powietrza dzięki porowatej strukturze. Jeśli dziecko zmaga się z alergią, pianka będzie odpowiednia, ale szczególnie polecamy materac lateksowy 90x180 cm. Lateks jest materiałem o szczególnych właściwościach antyalergicznych, wyróżnia się podobnie jak pianki dobrą elastycznością, a dodatkowo bardzo dużą trwałością.

W naszym sklepie znajdziesz materace 90x180 dla dziecka, które zapewnią zdrowe i komfortowe warunki snu dla Twojej pociechy. Sprawdź materace, które aktualnie mamy w ofercie, i wybierz najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.