Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko piętrowe LOLI TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko piętrowe LOLI TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko piętrowe LOLI TARTAK MEBLE drewniane

2 399,00 zł

Oryginalne drewniane łóżko piętrowe Loli Tartak Meble z osobnym dolnym łóżkiem.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Ciekawie zaprojektowane łóżko piętrowe Loli Tartak Meble drewniane zwraca uwagę swoją dużą funkcjonalnością, gdyż składa się z dwóch niezależnych części, które mogą stanowić całość, a mogą być wykorzystane osobno. Pierwszą część stanowi standardowe łóżko jednoosobowe na materac 90x200, którego wymiary zewnętrzne to 99,5x209,5 cm. Łóżko to jest nisko zabudowane z trzech stron. Drugą część stanowi antresola z drugim łóżkiem o takich samych wymiarach. Antresola jest zabudowana, by dbać o bezpieczeństwo śpiącej na niej osoby. Na antresolę dostać można się po ustawionej pod kątem drabince. Niższe łóżko nie jest połączone z antresolą, więc można ustawić je dowolnie – również prostopadle do antresoli. Całość konstrukcji, jaką posiada łóżko piętrowe Loli Tartak Meble, wykonana jest z solidnego drewna sosnowego, dzięki czemu mebel jest wytrzymały i niezawodny. W zestawie nie znajduje się szuflada, przez co całość prezentuje się lekko. Łóżko może mieć kolor sosny lub biały do wyboru.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Loli Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.