Poduszka KOMFORT SEMBELLA lateksowa
  • Poduszka KOMFORT SEMBELLA lateksowa
SEMBELLA

Poduszka KOMFORT SEMBELLA lateksowa

324,00 zł
Nowy produkt

Ortopedyczna poduszka o dużej higieniczności i sprężystości.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

W procesie regeneracji organizmu podczas odpoczynku bardzo ważne jest odpowiednie podparcie dla głowy. Poduszka Komfort idealnie wypełnia przestrzeń pomiędzy tą częścią ciała, szyją a materacem. Zapewnia utrzymanie właściwej pozycji, dając poczucie wysokiej wygody. Produkt w 100% wypełniony jest lateksem, który ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne oraz wpływa na odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki swojej sprężystości nie uciska kręgów szyjnych, przez co nie zostaje zaburzone prawidłowe krążenie krwi. Poduszka umieszczona jest w pokrowcu Silverline Lyocell z metalizowaną srebrną nicią, która ma właściwości przeciwbakteryjne. Naturalne włókna celulozowe umieszczone w strukturze obszycia doskonale odprowadzają wilgoć. Pokrowiec posiada możliwość ściągnięcia, co umożliwia jego wypranie w temperaturze 60 stopni. Model ma wymiary 40x60 cm oraz wysokość 14 cm.

Pianka lateksowa
Lateks: jego zwarta struktura przedłuża żywotność produktów wykonanych z tego materiału. Jest on produkowany na bazie naturalnej żywicy. Ma właściwości przeciwbakteryjne. Zapewnia bardzo dobrą wymianę powietrza między otoczeniem i wypełnieniem.
WYMIARY: 40x60 CM
Twardość - średni
Poduszka Komfort - budowa
Pokrowiec Bawełniany
Pokrowiec Bawełniany: gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza oraz szybko odprowadza wilgoć. Zawiera metalizowaną srebrną nić, która ma właściwości antybakteryjne. Przeznaczony jest do prania w temperaturze 60 stopni.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
SEMBELLA