• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Materac JULIA JANPOL 120x200 piankowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 889,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 889,30 zł

Materac piankowy Julia z kolekcji Janpol w rozmiarze: 120x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Julia jest zbudowany z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Dzięki temu zapewnia odpowiednią sprężystość oraz elastyczność. Pianki te tworzą powierzchnię o średniej i miękkiej twardości, co sprawia, że ciało użytkownika jest stabilnie podparte, a kręgosłup utrzymany w anatomicznej pozycji przez całą noc. Osobom preferującym miękką powierzchnię do spania producent poleca stronę z pianką termoelastyczną, która idealnie dostosowuje się do naturalnych krzywizn, zapewniając uczucie delikatnego otulenia. Materac jest dostępny w pokrowcu Puroactive.
UWAGA! Materac nowy w stanie idealnym, spakowany na płasko. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Julia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL