• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
SEMBELLA

Kołdra SEMBELLA DUVET 200x220 antyalergiczna - OUTLET

369,00 zł 258,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 258,30 zł

Kołdra antyalergiczna Duvet z kolekcji Sembella. Wymiary: 200x220 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kołdra Sembella jest nie tylko doskonałym źródłem ciepła podczas snu, ale również stanowi ochronę przed alergenami. Jej antyalergiczne wypełnienie gwarantuje komfortowy sen, redukując ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Dodatkowo aktywny składnik Hollofill® Allerban® skutecznie eliminuje roztocza, grzyby i bakterie, co przekłada się na czystość i świeżość kołdry. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się nie tylko przyjemnym ciepłem, ale także spokojem, wiedząc że śpi w higienicznych warunkach, sprzyjających zdrowemu i odprężającemu odpoczynkowi.
UWAGA! Kołdra w idealnym stanie. Uszkodzone opakowanie producenta, zabezpieczone stretchem na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. 
Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY KOŁDRY: 200x220 CM
Kołdra Sembella Duvet
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA