• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac LUNA JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

1 857,00 zł 1 114,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 114,20 zł

Materac piankowy Luna z kolekcji Janpol w pokrowcu Silver Protect. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Luna z kolekcji Janpol to model doskonale dopasowujący się do kształtu ciała. Zapewnia on wygodny sen, utrzymując kręgosłup we właściwej pozycji przez całą noc. Dodatkowo, nie nagrzewa się zbytnio, a dzięki swojej konstrukcji pozwala na swobodny przepływ powietrza, co gwarantuje dobrą regulację temperatury oraz higieniczne środowisko podczas snu. Wnętrze materaca jest wypełnione pianką hybrydową, zaś z zewnątrz znajdują się dwie warstwy - jedna strona posiada elastyczną piankę żelową, druga zaś ma piankę hybrydową o specjalnym kształcie, z siedmioma strefami o różnym stopniu twardości. Dzięki zastosowaniu różnorodnych warstw, materac Luna ma zróżnicowany stopień twardości w zależności od położenia - jedna strona jest bardziej miękka, druga natomiast jest średnio twarda. To pozwala na łatwiejsze dopasowanie materaca do indywidualnych preferencji użytkowników. Co ważne, Luna, jako materac piankowy, może być używana z regulowanymi stelażami, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 stopni Cejslusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Luna Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL