• Wyprzedaż!
Outlet
TEMPUR

Materac TEMPUR PRO PLUS FIRM 160x200 piankowy – OUTLET

14 770,00 zł 10 339,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 339,00 zł

Materac Tempur Pro Plus o twardości Firm. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Tempur Pro Plus to materac, który zapewnia doskonałe podparcie i ponadprzeciętny komfort nocnego odpoczynku. Sekret tkwi w wyjątkowym materiale Tempur, czyli piance z pamięcią kształtu o specjalnej formule opracowanej w technologii NASA. Jest ona bardzo elastyczna i sprężysta dzięki miliardom wrażliwych, otwartych komórek, reagujących na kształt, wagę i ciepło ciała użytkownika. Pianka Tempur redukuje 20% więcej nacisku w porównaniu z wcześniej stosowaną technologią, pochłania więcej energii ruchu, redukując odczuwanie zmiany pozycji osoby śpiącej obok oraz lepiej dopasowuje się do kształtów ciała. Materac Tempur Pro Plus ma grubszą warstwę materiału w stosunku do wersji podstawowej, aby podłoże było jeszcze bardziej komfortowe dla użytkownika.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21, II piętro. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Pro Plus Firm
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
TEMPUR