• Wyprzedaż!
Outlet
ANIMEX

Poduszka trzykomorowa NOTTE LUNA 70x80 puchowa - OUTLET

769,00 zł 538,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 538,30 zł

Puchowa poduszka Notte Luna z tkaniną z satyny bawełnianej. Wymiary: 70x80 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Notte Luna to wygodna poduszka z satyny bawełnianej, z trzykomorową budową. Zewnętrzna komora wypełniona jest w 100% białym gęsim puchem, a wewnętrzna 30% półpuchem. Poduszka jest elastyczna i miękka, gwarantując komfortowy wypoczynek. Wypełnienie jest starannie wyselekcjonowane, higieniczne i delikatne dla skóry. Aby zapobiec zbijaniu się pierza, należy regularnie trzepać poduszkę, a jej świeżość utrzymać przez regularne wietrzenie.
UWAGA! Poduszka w stanie bardzo dobrym. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 70x80 cm
Poduszka puchowa Notte Luna
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
ANIMEX