• Wyprzedaż!
Outlet

Poduszka VISCO SOJA SOFT GOMARCO 60x40 - OUTLET

399,00 zł 279,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,30 zł

Komfortowa poduszka Visco Soja Soft marki Gomarco w rozmiarze: 60x40 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Visco Soja z kolekcji marki Gomarco jest idealna dla klientów, którzy preferują naturalne rozwiązania. Ten ekologiczny produkt został opracowany przez ekspertów z firmy Gomarco, aby zapewnić wypoczynek zgodny z zasadami ochrony środowiska. Wnętrze poduszki wykonane jest z pianki pamięciowej, stworzonej w całości z naturalnego oleju sojowego. Jej miękka struktura stabilnie podpiera głowę śpiącego, co pozwala na relaks mięśni szyi i ramion. Poduszka posiada perforowany rdzeń z systemem kanalików, które odprowadzają powietrze, zapewniając świeżość i higienę, kluczowe dla regeneracji organizmu. Naturalne materiały zapewniają wyjątkową elastyczność, dostosowującą się do temperatury.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji, w bardzo dobrym stanie, delikatne zabrudzenia pokrowca. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 60x40 CM
Poduszka Visco Soja Soft Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet