• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING

Materac FEN HILDING 140x200 nawierzchniowy – OUTLET

1 399,00 zł 1 049,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 049,25 zł

Materac nawierzchniowy Fen z kolekcji Hilding. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac nawierzchniowy Fen Hilding doskonale sprawdzi się, jeśli twardość podłoża do snu nie odpowiada preferencjom użytkownika. Materac Fen został w całości wykonany z jednego bloku naturalnego lateksu, co sprawia, że jest niezwykle elastyczny i komfortowo miękki. Blok lateksu został wyprodukowany z hipoalergicznych i organicznych materiałów, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i ma pozytywne właściwości dla śpiącego. Lateks skutecznie zapobiega powstawaniu bakterii, grzybów, kurzu i roztoczy wewnątrz materaca. Ponadto jest on bardzo przewiewny, co ułatwia utrzymanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Materac Fen Hilding doskonale dopasowuje się do kształtu i wagi ciała użytkownika, co podnosi komfort podczas snu i odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym w zastępczym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Fen Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING