• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac HYBRID MIND PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy - OUTLET

3 338,00 zł 2 336,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 336,60 zł

Materac kieszeniowy Hybrid Mind z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Hybrid Mind to innowacyjne połączenie wkładu kieszeniowego i trzech różnych rodzajów pianek, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ten model łączy w sobie doskonały komfort, elastyczność oraz świetne podparcie dla kręgosłupa. Model Hybrid Mind został zaprojektowany z siedmioma strefami twardości, co pozwala na jeszcze lepsze odciążenie krzywizn anatomicznych ciała podczas snu. Głównym komponentem tego materaca są sprężyny kieszeniowe, które działają niezależnie od siebie, dzięki czemu redukują dyskomfort podczas zmiany pozycji w trakcie snu. Dodatkowo w materacu zastosowano termoelastyczną piankę Mind Foam oraz piankę Eliocell. Te pianki nie tylko zapewniają sprężystość, ale również tworzą bezpieczne i higieniczne środowisko snu. Dzięki nim materac jest odporny na rozwój pleśni, grzybów oraz alergenów, co przekłada się na lepszą jakość snu, a także zdrowie użytkownika. 
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Rzeszowie, przy ul. Rejtana 67. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Hybrid Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC