• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Stelaż DOCJA JANPOL 100x200 – OUTLET

539,00 zł 377,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 377,30 zł

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż regulowany Docja z kolekcji Janpol to doskonałe podłoże dla materaca, zapewniające najwyższy poziom komfortu podczas snu i odpoczynku. Składa się on z 28 listew drewnianych wykonanych z brzozy, które zapewniają odpowiednie podparcie całego ciała użytkownika. Stelaż ten jest idealny dla materacy o elastycznej konstrukcji, jednak nie zaleca się łączenia go z materacami posiadającymi twardą powierzchnię, na przykład z kokosem lub przekładkami tapicerskimi. Stelaż ma wysokość około 7 cm, co sprawia, że idealnie komponuje się z materacem, tworząc spójną powierzchnię do spania.
UWAGA! Stelaż nowy w oryginalnym opakowaniu. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 30%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 100x200 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL