• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN LUX H3 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

4 197,00 zł 2 518,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 518,20 zł

Piankowy materac Viscogreen Lux z kolekcji Materasso w rozmiarze: 160x200 cm. Twardość: H3.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Viscogreen Lux tworzą dwie wysokiej jakości pianki: Biogreen i Viscogreen. Jest to jeden z twardszych materacy, dostępnych w ofercie producenta Materasso. Pianka Biogreen, uzupełniona o olej rycynowy, stanowi doskonałą podstawę, zapewniając stabilne i anatomiczne podparcie kręgosłupa przez całą noc. Natomiast pianka Viscogreen idealnie dopasowuje się pod wpływem temperatury i nacisku do sylwetki użytkownika, tworząc niezwykle komfortowe warunki do regeneracji. Materac Viscogreen Lux to świetna inwestycja w zdrowy oraz spokojny sen.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne żółte zabarwienie materaca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO