• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POLA JANPOL piankowy – OUTLET

2 689,00 zł 1 882,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 016,75 zł

Materac piankowy Pola z kolekcji Janpol w pokrowcu 30-lecie.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wkład materaca Pola składa się z jakościowych pianek, których połączenie gwarantuje najwyższy komfort codziennego wypoczynku. Innowacyjne pianki zapewniają solidne podparcie całości sylwetki oraz skutecznie redukują drgania wynikające z poruszania się w trakcie snu. Powierzchnia modelu jest również wyposażona w siedem stref twardości, przyczyniających się do redukcji nacisków oraz poprawy krążenia krwi. Wykorzystane w materacu materiały charakteryzują się przewiewnością, co dodatkowo poprawia poziom higieny snu. Materac jest dostępny w pokrowcu 30-lecie, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 30 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Materac Pola Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL