• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x120 dziecięcy – OUTLET

369,00 zł 295,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 295,20 zł

Materac Baby Comfort przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Materac w rozmiarze: 60x120 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Baby Comfort z kolekcji Materasso to wysokiej klasy materac, idealny zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Wykonany z pianki wysokoelastycznej, zapewnia właściwe wsparcie dla rozwijającego się kręgosłupa maluchów. Jego komórkowa struktura umożliwia efektywne odprowadzanie powietrza z wnętrza materaca, co minimalizuje ryzyko rozwoju groźnych drobnoustrojów i alergenów, takich jak: roztocza, bakterie i pleśń. Dodatkowo pianka dostosowuje się do kształtu i wagi dziecka, gwarantując doskonałe wsparcie i komfort przez całą noc.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany w zastępczym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO